O mnie

 

 

Zatrzymane przeze mnie kadry opowiadają historie, rodzą wyobrażenia, pozwalają na odkrywanie i własną interpretację.Zawsze mają znaczenie.

IMG_0231k

 

Fotografie mojego autorstwa były wystawiane m.in. w BWA w Krośnie, Galerii PPSKAKiB w Krośnie, Domu Polonii w Rzeszowie, Galerii F5 Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Domu Polonii w Krakowie, w Galerii Pod Ratuszem w Rzeszowie i wielu innych. Brałam udział w licznych spotkaniach i warsztatach fotograficznych z najlepszymi polskimi fotografami : m.in. z Tomaszem Tomaszewskim, Tomaszem Lazarem, White Smoke Studio, dyrektorem artystycznym National Geographic.

 

Konkursy:

2016

– II miejsce i Wyróżnienie w Konkursie Głównym  II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Zdrowie – podaj dalej!”: Starość z młodością!

2014

– III miejsce w kategorii „Życie” w Ogólnopolskim Konkursie „Wieś Światłoczuła” -„Mieszkańcy Markowej”

2013

– II miejsce w Konkursie „Trzy najważniejsze…” -„Miłość, Spełnienie, Bezpieczeństwo”

– III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Poruszenia” Konin 2013

2012

– Grand Prix za zestaw prac „Pomiędzy” oraz ZŁOTY MEDAL  na Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej Żary 2012  ” Portret Markowian ”

2011

– II miejsce w konkursie na okładkę ELLE Polska  Fashion Philosophy Fashion Week Poland 26-30.10.2011

– II miejsce  w Konkursie „Sztukatułki” „Dama z gronostajem” -„Dama z Gronostajem”

2010

– Wyróżnienie Honorowe w Ogólnopolskim Bienalle Miasto i Ludzie 2010-  „Do celu..” oraz „W pejzażu miejskim”

2008

– I miejsce „Wnętrza Dawnych Obiektów Świeckich”  zorganizowany przez Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie

2004

-Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym Firmy Canon ” Zmniejsz dystans miedzy wyobraźnią a obrazem”- Wyróżnienie tygodnika Przekrój „Ja też mam swoje marzenia..”